Kontakt

Kreu

Kontakt

Na kontaktoni

Na kontaktoni per cdo pyetje!

Kontakt

Mobile: +355 (0) 672020194
E-mail: info@gmkauditing.al

Me shume

Orari I Punes

Hene-Premte: 8:00-17:00
Shtune: 9:00-13:00
Diele: Pushim

Me shume

Adresa

Zyra: Rruga Don Bosko, Kompleksi MEILD, Pallati 1, Shkalla 1, Ap. 17, Kati II , Njesia Administrative NR.11 Tiranë

Me shume
Vendndodhja Jone

DonBosko, Tiranë

Email

info@gmkauditing.al

Nr : Telefoni

+355 (0)672020194

GMK Auditing

Mirë se vini te GMK AUDITING - Partneri Juaj i Besueshëm Financiar! Tek GMK AUDITING, kuptojmë që çdo vendim financiar ka rëndësi. Me ekspertizën dhe predikimin tonë, jemi këtu për të ju udhëzuar në rrugën tuaj drejt suksesit financiar. Si firma kryesore e kontabilistëve, ofrojmë një gamë të gjerë të shërbimeve të personalizuara për të përmbushur nevojat tuaja të veçanta.

Newsletter

© GMK Auditing. All Rights Reserved.

Designed by White Desk